سیستم سازمانی مبتنی بر IP برای مدیریت همزمان ۱۶ دوربین داخلی

سیستم سازمانی مبتنی بر IP برای مدیریت همزمان ۱۶ دوربین داخلی

سازمان‌ها می‌توانند تصاویر ۱۶ دوربین را به صورت همزمان مشاهده کنند و اطلاعات مربوط به این تصاویر را تا حجم ۴ ترابایت ذخیره شود.

شرکت Grandstream Networks از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان سیستم‌های صوتی/تصویری تلفنی مبتنی بر آدرس‌های IP و راهکارهای ویدیویی سازمانی نسخه بتای نسل بعدی محصولات خود را با نام Grandstream Beta Club عرضه کرد.

n00037896-b

 

شرکت Grandstream اعلام کرد از هم‌اکنون به مدت دو هفته ابزارهای مربوط به شبکه‌ جدید ذخیره‌سازی ویدیو (NVR) را به صورت آزمایشی ارائه می‌دهد و سازمان‌ها می‌توانند با مراجعه به سایت اینترنتی شرکت مذکور این خدمات را در اختیار بگیرند.

برای آزمایش نسخه بتا، سیستم Beta Club سیستم‌های ویدیویی سازمانی را مبتنی بر آدرس‌های IP ساماندهی می‌کند و مدیران IT می‌توانند محصولات و نوآوری‌های ارائه شده مبتنی بر آن را به صورت آزمایشی مورد استفاده قرار دهند و تمامی تصاویر ویدیویی مربوط به دوربین‌های مستقر شده در سازمان را از طریق IP دریافت کنند.

به گفته این شرکت، آن دسته از سازمان‌هایی که تجربه استفاده از راهکارهای ویدیویی مبتنی بر آدرس‌های IP دارند و از محصولات مرتبط شامل دوربین‌ها، سیستم‌های کدگذاری، نرم‌افزارهای مدیریت ویدیو و دستگاه‌های ضبط تصویر استفاده می‌کنند به راحتی این سیستم را در اختیار خواهند گرفت.

 

شرکت Grandstream همچنین اظهار داشت سازمان‌هایی که به دنبال استقرار سیستم‌های مبتنی بر آدرس‌های IP در زمینه‌های مختلف هستند، می‌توانند این راهکار ویدیویی را به راحتی مستقر کنند.

محصول جدید Grandstream Beta Club با ظرفیت متوسط مبتنی بر سیستم شبکه‌ای ذخیره تصاویر ویدیویی (NVR) به کار گرفته می‌شود.
سیستم NVR امکان ذخیره تصاویر ویدیویی در آن واحد، مدیریت حافظه، جست‌وجو در ویدیوهای ذخیره شده و کنترل از راه دور را فراهم می‌کند و قادر است به صورت همزمان با ۱۶ دوربین HD سازگار شود.

سازمان‌ها می‌توانند به کمک این سیستم تصاویر ۱۶ دوربین مجزا را به صورت همزمان مشاهده کنند و سیستم NVR می‌تواند اطلاعات مربوط به این تصاویر را تا حجم ۴ ترابایت ذخیره کند.

مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید
شما میتوانید نظر و پیشنهاد خود راجب سایت و مطلب را برای ما ارسال کنید.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

دیدگاهی ارسال نشده است!