سن دیسک از فلش‌های پرسرعت مجهز به USB-C رونمایی کرد

سن دیسک در تولید انواع ماژول‌های حافظه تبحر خاصی دارد.

محصولات این برند جز گران‌ترین و البته با کیفیت‌ترین محصولات بازار است و طرفداران خاص خود را دارد. سن دیسک در کامپیوتکس ۲۰۱۶ از فلش‌های پرسرعت جدید خود رونمایی کرده که از درگاه USB-C رونمایی می‌کند و می‌تواند به گوشی‌های هوشمند متصل شود.

SanDisk-ultra-dual-usb-3.1-flash-drive-4

از زمانی که امکان اتصال حافظه‌های فلش به گوشی‌های اندرویدی از طریق کابل OTG فراهم شد تحول بزرگی در انتقال فایل به این گوشی‌ها رخ داد. همچنین فلش‌های متنوعی وارد بازار شد که از درگاه مایکرو یو‌اس‌بی پشتیبانی می‌کنند و بدون نیاز به کابل OTG می‌توان آنها را به گوشی وصل کرد.

اما ظاهرا درگاه USB-C کم کم در حال پیشروی در گوشی‌های هوشمند است و جایگاه مایکرو یو‌اس‌بی را تصاحب می‌کند. بنابراین شرکت‌های تولید کننده لوازم جانبی بایستی محصولات خود را با شرایط جدید تطبیق دهند.

ازاین‌رو شرکت مشهور SanDisk در نمایشگاه کامپیوتکس ۲۰۱۶ از حافظه فلش جدیدی رونمایی کرده که به هر دو درگاه USB-A و USB-C مجهز است و می‌تواند به گوشی‌هایی که از ویژگی USB Host پشتیبانی می‌کنند و درگاه ارتباطی آنها USB-C است متصل شود.

این فلش در ظرفیت‌های ۱۶، ۳۲، ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایتی وارد بازار می‌شود و سرعت خواندن اطلاعات از آن حداکثر ۱۳۰ مگابیت بر ثانیه است. قیمت تمام شده این فلش در ظرفیت‌های مختلف آن به‌ترتیب ۲۰، ۳۰، ۴۰ و ۷۰ دلار اعلام شده و به زودی در دسترس خریداران قرار می‌گیرد. 

مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید
شما میتوانید نظر و پیشنهاد خود راجب سایت و مطلب را برای ما ارسال کنید.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

دیدگاهی ارسال نشده است!